Uplynulý víkend sme odohrali o 13.00 hod. v Bratislave počas rozpáleného poludnia zápas proti skúsenú tímu z Prievidze. Do konca prvej štvrtiny sa nám s nimi darilo držať krok, avšak na začiatku druhej štvrtiny sa ukázal rozdiel medzi skúsenosťami hráčov a Prievidza HeadHunterz nás už do výraznejšej akcie nepúšťala.

Za náš tím skóroval najprv Boris Stankovič #91, asistoval mu Igor Zatko #19, druhý gól si pripísal Radovan Urban #5 a premiérovo sa v lige gólom presadil aj stredopoliar Marián Trenčiansky #17. Výbornú prácu predviedol aj obranca, respektíve v tomto zápase ako LSM hrajúci Marek Kubovič #11, ktorý bojoval na vhadzovaniach o každú loptičku a na ihrisku ho bolo naozaj cítiť na každej strane a znepríjemňoval tak súperovým hráčom život. Prehra 15:3 mrzí, no naozaj šlo o fyzicky náročný zápas a i proti tak skúseným hráčom ako sú niektorí hráči Headhunterz sme sa snažili bojovať o každý centimeter ihriska. Najbližšie nás čaká v sobotu 3. júna o 13.00 hod. ďalší náročný súper Budapesť BLAX. Tentokrát sa 4. kolo SLL odohrá na ihrisku v Kátove. Organizátorom tohto kola bude Skalica. Dovtedy musíme zapracovať na nedostatkoch. LAKROSKY HORE!!!

Výsledky 3. kola:

Bratislava Tricksters - Budapest BLAX, 19:9
Skalica Chiefs - Bratislava Bats, 12:10pp
Prievidza Headhunterz - TRNAVA SABERS, 15:3

Body za náš klub:

 • 1. štvrtina, čas 10:40, skóre 2:1 - Boris Stankovič #91
 • 2. štvrtina, čas 25:00, skóre 5:2 - Radovan Urban #5
 • 4. štvrtina, čas 51:08, skóre 11:3 - Marián Trenčiansky #17, asistencia Igor Zatko #19

Štatistiky z nášho zápasu:

Rozhody (face-offs):

 • Prievidza - 16
 • Trnava - 5

Zásahy brankárov:

 • Prievidza - 5
 • Trnava - 5

Strely na bránu:

 • Prievidza - 23
 • Trnava - 13

Využité presilovky:

 • Prievidza - 1
 • Trnava - 0

Nevyužité presilovky:

 • Prievidza - 2
 • Trnava - 4

Použité time-outy:

 • Prievidza - 0
 • Trnava - 3

Vylúčenia Trnava:

 • 1. štvrtina, 14:30, Boris Stankovič #91, Holding (držanie), 30s
 • 2. štvrtina, 35:10, Igor Zatko #19, Slashing (sekanie), 60s
 • 4. štvrtina, 43:10, Adam Kozmáli #24, Offside (postavenie mimo hru), 30s