V sobotu 6. januára o 11.00 hod. sa konala v areáli AŠK Slávia Trnava posledná časť Trnavskej bežeckej trilógie. Pre úspešné zvládnutie bolo potrebné prebehnúť v areáli Slávia 6,4km. Tohto behu sa zúčastnili aj naši hráči.

Konkrétne Igor Zatko nesúci číslo 19 túto trať absolvoval spolu so svojim verným štvornohým priateľom, fenkou Darou a druhým zúčastneným bol náš nový hráč Stanislav Hanus s číslom 24. Spočiatku bola Dara plná síl a Igora ťahala dopredu, no postupne si úlohy vymenili a ku koncu ju podporil zase Igor. Aj keď výsledok Dary sa do zápisu nerátal, všetci traja úspešne absolvovali trať za cca 33 minút a 32 sekúnd. Neboli medzi prvými, no ani medzi poslednými. Každopádne však nešlo o dosiahnutie čo najlepšieho výsledku. Cieľom bolo dobre si zabehať a trochu spropagovať aj náš klub. Absolventom gratulujeme a tešíme sa na ďalšie budúce behy. Dúfajme, že Dara dostane za tento výkon poriadnu večeru! Fotky: Radovan Urban (č.5)