V sobotu 9. septembra sme odohrali historický prvý zápas o titul Majstra Slovenska v kategórii do 23 rokov v Boxlakrose. Súperom nám bol boxlakrosový tím Bratislava Bats na domácom ihrisku v Devínskej Novej Vsi...

Hneď v úvode sa nám podarilo dostať do vedenia, no naša radosť netrvala dlho a do konca 1. štvrtiny súper vyrovnal a otočil zápas na 3:1. V 2. štvrtine sa nám podarilo ešte skórovať, no súper pridal viac gólov a stav bol 6:2. Na začiatku 3. štvrtiny sa nám podarilo opäť znížiť jedným gólom, ale skúsenejší Bats nám znovu odskočil a skóre ukazovalo 10:3. V poslednej 4. štvrtine sa už tendencia zápasu nezmenila, a síce každý z tímov pridal po jednom góle, nič to nezmenilo na tom, aby sa víťazom juniorskej súťaže stal domáci tím Bratislava Bats. Súperom gratulujeme a aj všetkým organizátorom a spoluhráčom z iných tímov!