Uplynulý víkend sme odohrali o 13.00 hod. v Bratislave počas rozpáleného poludnia zápas proti skúsenú tímu z Prievidze. Do konca prvej štvrtiny sa nám s nimi darilo držať krok, avšak na začiatku druhej štvrtiny sa ukázal rozdiel medzi skúsenosťami hráčov a Prievidza HeadHunterz nás už do výraznejšej akcie nepúšťala.

Za náš tím skóroval najprv Boris Stankovič #91, asistoval mu Igor Zatko #19, druhý gól si pripísal Radovan Urban #5 a premiérovo sa v lige gólom presadil aj stredopoliar Marián Trenčiansky #17. Výbornú prácu predviedol aj obranca, respektíve v tomto zápase ako LSM hrajúci Marek Kubovič #11, ktorý bojoval na vhadzovaniach o každú loptičku a na ihrisku ho bolo naozaj cítiť na každej strane a znepríjemňoval tak súperovým hráčom život. Prehra 15:3 mrzí, no naozaj šlo o fyzicky náročný zápas a i proti tak skúseným hráčom ako sú niektorí hráči Headhunterz sme sa snažili bojovať o každý centimeter ihriska. Najbližšie nás čaká v sobotu 3. júna o 13.00 hod. ďalší náročný súper Budapesť BLAX. Tentokrát sa 4. kolo SLL odohrá na ihrisku v Kátove. Organizátorom tohto kola bude Skalica. Dovtedy musíme zapracovať na nedostatkoch. LAKROSKY HORE!!!