Výsledky 7. kola SLL

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

V nedeľu 16. septembra sme vycestovali na zápas do Zvolena. V 7. kole Slovenskej Lakrosovej Ligy (SLL) na nás čakal práve domáci celok Zvolen Punishers. Tím Zvolenu bol predurčený do úlohy jasného favorita zápasu, keďže ide o celok na priebežnom 2. mieste našej najvyššej súťaže.

Čítať ďalej: Výsledky 7. kola SLL

Výsledky 8. kola SLL

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

V 8. kole Slovenskej lakrosovej ligy sme nestačili na súperov zo Skalice. Bez striedania sme nemali dosť síl a ani skúseností, aby sme tentokrát zahrali ako naposledy so súperom vyrovnanú partiu. Súper zaslúžene vyhral 10:0. Pred našim zápasom nastúpili proti sebe Prievidza Headhunterz a Zvolen Punishers. Vo vyrovnanom zápase však 30. sekúnd pred koncom Prievidza vsietila gól a rozhodla zápas. Súper sa už k loptičke nedostal a Prievidza natiahla čas až do záverečného hvizdu. Vyhrala zápas 5:4 a upevnila si tak pozíciu na čele tabuľky.

Čítať ďalej: Výsledky 8. kola SLL

Výsledky 9. kola SLL

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

V sobotňajšom poslednom 9. kole Slovenskej Lakrosovej Ligy sme nastúpili proti doposiaľ neporazenému tímu ligy Prievidzi Headhunterz. Išlo viacmenej o čestný zápas, oba tímy mali jasné finálne postavenie v tabuľke. V druhom zápase kola, a vôbec poslednom zápase tohto ročníka nastúpili proti sebe vyrovnané celky zo Skalice a zo Zvolena. Na rozdiel od nášho zápasu, bolo o čo bojovať. V hre bolo celkové 2. poradie v tabuľke.

Čítať ďalej: Výsledky 9. kola SLL

Juniorský majster SR

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

V sobotu 9. septembra sme odohrali historický prvý zápas o titul Majstra Slovenska v kategórii do 23 rokov v Boxlakrose. Súperom nám bol boxlakrosový tím Bratislava Bats na domácom ihrisku v Devínskej Novej Vsi...

Čítať ďalej: Juniorský majster SR